POPTÁVKA SPOLUPRÁCE menu zábavy

Produkce:

+420 725 513 037

Reference

Aquacentrum Teplice

Místo realizace: V prostorách aquacentra

Hodnocení zákazníkem

Touto formou bychom rádi jménem AQUACENTRA Teplice poděkovali týmu DanceMission.CZ, která pro nás zorganizovala dětský den. Celý program byl skvěle uspořádán a zorganizován. Jakmile tým začal, upoutal snad veškerou pozornost a bazén mimo místa vyhrazený pro akci byl prázdný :-)) Myslím, že všichni i mimo těch nejmenších si tuto skvělou akci užili. Po celou dobu v bazénu panovala skvělá atmosféra plná energie. Moc se těšíme na další spolupráci!

Ing. Michael Paraska / ředitel AQUACENTRA

E.M.T. spol. s r.o.

Místo realizace: V prostorách závodu

Hodnocení zákazníkem

Pro osavu 25 let naší společnosti jsme si vybrali agenturu DanceMission.CZ na základě již dřívějších zkušeností. Tým lidí okolo Pavla Kmeče nám již v minulosti, 7 a 5 let zpátky ukázal, že jsou sehranou partou která se umí postarat o zábavu dětí i dospělých, během akce je jich všude plno, nadšení pro věc z nich přímo vyzařuje a dokáží na sebe upoutat pozornost a zapojit tak do různých aktivit snad každou věkovou skupinu přítomnou na akci. Alespoň u nás to tak bylo pokaždé, ze třech akcí. Jednoznačně můžeme tuto partu šoumenů doporučit. Jsou spolehliví, kreativní a neuustále na sobě pracují. Za těch několik roků jsme zaznamenali velmi slušný progres ve všem, co nabízejí, čím se prezentují a jak odvádějí svojí práci. S radostí a bez váhání si je pozveme na další akci znovu. Za nás velké díky, EMT spol. s r.o.

Petr Hraško / Marketing

Advanced Supply Chain (ČR), s. r. o.

Místo realizace: MC Koloseum Krupka

Hodnocení zákazníkem

S agenturou DanceMission.CZ jsme připravovali první vánoční party v naší společnosti. A jsem přesvědčena, že nebyla poslední. Veškeré starosti se zajištěním programu, prostor i vystupujících na sebe převzala agentura. Prakticky obratem jsme měli plakáty, vstupenky veškeré grafické materiály. V den realizace bylo vše připravené včas a naprosto profesionálně. Hosté se bavili až do samého konce akce, což je asi ta nejlepší vizitka. Agenturu DanceMission.CZ tedy můžeme jen vřele doporučit a děkujeme za skvělou akci!

Renáta Kalibová / HR Specialist

ROKA Industry, spol. s r.o.

Místo realizace: Jacht klub Barbora

Hodnocení zákazníkem

rádi bychom poděkovali týmu DanceMission.CZ. Agentura pro nás pořádala dětský den. Dětem se moc líbil program animátorů, kteří je bavili celé odpoledne při různých soutěžích. Programově a organizačně bylo vše dokonale zajištěné. Doporučujeme všem a těšíme se na další akci s touto profesionální agenturou.

Petra Somerauerová

Obec Rtyně nad Bílinou

Místo realizace: Rtyně nad Bílinou

Hodnocení zákazníkem

S týmem Agentury DanceMission.CZ spolupracujeme již několik let, proto je možné sledovat jejich profesionální přístup a snahu nenuceně bavit a zaujmout nejen děti, ale i jejich rodiče. Letošní Mikulášská byla toho opět důkazem, s jakou chutí a organizací dokázal tým, aby si to všichni pořádně užili. Moc děkujeme nejen za ty naše nejmenší a těšíme se na další spolupráci. Zároveň přejeme jen samé spokojené klienty.

Marek Bula / Místostarosta obce

MODUS spol. s r.o.

Místo realizace: V prostorách závodu

Hodnocení zákazníkem

Náš Rodinný den pořádaný ve spolupráci s DanceMission.CZ se velmi vydařil. Nálada na akci byla úžasná díky skvělým moderátorům a atrakcím, které nám byli doporučeny. Výsledek naprosto předčil naše očekávání a všichni se již těší na další ročník.

Ing. Milan Dolejší / jednatel

Naši klienti